Vzrostlé stromy

Vzrostlé stromy dělají zahradu. My to víme a naši zákazníci také, proto se už od našeho vzniku zabýváme výsadbou vzrostlých stromů. Kromě estetického hlediska mají vzrostlé stromy důležitou funkci poskytnutí stínu, případně zakryjí nechtěný výhled nebo sousední dům. Nechcete čekat dlouhá léta, než se z malého stromku vyroste statný strom s velkou korunou? Řešení je jednodušší, než si myslíte. Ozvěte se nám a my s vámi rádi probereme vaše možnosti a celou akci si vezmeme pod křídla.

Zaměřujeme se na výsadby alejových a solitérních stromů v nadstandardních velikostech. Kvalitně a bezpečně zasadíme velké stromy o výšce 6-15 metrů s obvodem kmene až 120 cm. Máme k dispozici těžkou techniku jako bagr či jeřáb. Specializujeme se hlavně na dovoz velkých stromů a solitér ze zahraničí.

Většinu jezdíme osobně vybrat.

Více informací na stránce :

Poslední zajímavé realizace

Zahrada Praha

Zahrada Praha

Vítejte ve WordPressu. Toto je váš první příspěvek. Můžete ho upravit, nebo smazat a postupně pak začít s tvorbou vlastního webu.

Novinky

V prodeji, k přímému odběru

V prodeji k přímému odběru (skladem) nabízíme: - neviditelný obrubník ve výšce 6, 8 a 10 cm, včetně bodců (prodáváme spolu s návodem k instalaci, popřípadě možnost dodání i s montáží)  - hnojiva na trávník, keře a stromy - GARDEN BOOM

číst více

Adresa

Zahradnické služby - Richard Čech

Drahelická 205/7
Praha 9 – Satalice
190 15

Kontaktujte nás

Volejte

+420 605 481 807

Pište

richardzahradnik@seznam.cz

Napište nám

2 + 12 =