Trávníky

Pěkný, hustý, zelený trávník je vizitka každého zahradníka. Pokud si v této oblasti nejste jistí v kramflecích nebo na trávník nemáte čas, jsme tady my. Trávník založíme a zajistíme i jeho údržbu včetně sekání, chemického odplevelení, hnojení, aerifikace a veškeré potřebné péče o trávník.

Zakládání trávníku

Trávník založíme buď výsevem nebo pokládkou travních koberců. Pro založení kvalitního trávníku je nejdůležitější příprava podloží. Před výsevem i pokládkou koberců je potřeba vyrovnat plochu, odstraníme kameny, plevel a zbytky kořenů. Následně je možné již provést výsev nebo položit travní koberec.

Pokud pokládáme travní koberec, nesmíme zapomenout na každodenní zavlažování a 10-14 dní ho nezatěžovat.

S čím se na nás ještě můžete obrátit?

Instalujeme neviditelné obrubníky nebo ohraničíme trávník zářezem. Provádíme také pískování trávníků, vertikutaci a rekonstrukci trávníků.

 

Galerie

Poslední zajímavé realizace

Zahrada Praha

Zahrada Praha

Vítejte ve WordPressu. Toto je váš první příspěvek. Můžete ho upravit, nebo smazat a postupně pak začít s tvorbou vlastního webu.

Novinky

V prodeji, k přímému odběru

V prodeji k přímému odběru (skladem) nabízíme: - neviditelný obrubník ve výšce 6, 8 a 10 cm, včetně bodců (prodáváme spolu s návodem k instalaci, popřípadě možnost dodání i s montáží)  - hnojiva na trávník, keře a stromy - GARDEN BOOM

číst více

Adresa

Zahradnické služby - Richard Čech

Drahelická 205/7
Praha 9 – Satalice
190 15

Kontaktujte nás

Volejte

+420 605 481 807

Pište

richardzahradnik@seznam.cz

Napište nám

15 + 13 =