Závlahy

Nemáte čas neustále zalévat zahradu tak, jak si zaslouží? Pak jsou pro vás závlahové systémy ideální volba. 

 Automatické závlahové systémy

Automatické závlahy pomáhají udržovat vaši zahradu v dobré kondici, ale zároveň dovedou ušetřit vodu ve srovnání s běžnou ruční zálivkou. Automatický zavlažovací systém sestává z ovládací jednotky, čerpadel, retenčních nádrží, čidel, rozvodů, a rozstřikovačů a kapkovacího potrubí.

Vypracujeme návrh závlahového systému ušitý na míru přímo pro vaši zahradu a zajistíme i realizaci celého systémů včetně servisu. Používáme kvalitní a léty prověřené závlahové systémy značky HUNTER. Instalujeme i wifi jednotky.

Retenční nádrže a jímky

Pro správné fungování automatického závlahového systému je důležitý dostatečný zdroj vody. V případě zájmu zhodnotíme zdroje vody na vašem pozemku a následně vypracujeme návrh propojení z retenční nádrže, studny či vodovodu. Rádi doporučíme nejvhodnější retenční nádrž nebo jímku.

Jímka jako nádrž na dešťovou vodu je také vhodný zdroj zavlažování zeleně. Vodu z ní je možné využít také například k mytí aut, splachování, atd. Ke shromažďování dešťových vod jsou nejlepší nádrže pod zemí, protože nenaruší ráz krajiny a lze do nich instalovat i technologii.

Příznivou informací je, že k instalaci jímky nepotřebujete stavební povolení, postačí pouhé ohlášení na stavebním úřadu.

Galerie

Poslední zajímavé realizace

Zahrada Praha

Zahrada Praha

Vítejte ve WordPressu. Toto je váš první příspěvek. Můžete ho upravit, nebo smazat a postupně pak začít s tvorbou vlastního webu.

Novinky

V prodeji, k přímému odběru

V prodeji k přímému odběru (skladem) nabízíme: - neviditelný obrubník ve výšce 6, 8 a 10 cm, včetně bodců (prodáváme spolu s návodem k instalaci, popřípadě možnost dodání i s montáží)  - hnojiva na trávník, keře a stromy - GARDEN BOOM

číst více

Adresa

Zahradnické služby - Richard Čech

Drahelická 205/7
Praha 9 – Satalice
190 15

Kontaktujte nás

Volejte

+420 605 481 807

Pište

richardzahradnik@seznam.cz

Napište nám

7 + 4 =