Údržba zahrad

Pečujte o svou zahradu a bude vám vzkvétat.

Provádíme celoroční údržbu zeleně, rozvojovou péči nově založených zahrad, péči o trávníky, boj s plísněmi, škůdci a plevelem, odborně prořežeme keře, živé ploty i stromy. Vybereme správné hnojivo pro každou rostlinu, doplníme mulčovací kůru, vyčistíme zámkovou dlažbu, uklidíme listí.

 

Likvidace škůdců

 

Čištění ploch

Pořídili jste si nový pozemek, který je zarostlý, nebo potřebujete zbavit svou zahradu náletových dřevin? Ani nevíte, kde začít? Můžete to nechat na nás. Poradíme si s lehkým porostem i hustými křovinami. Používáme profesionální křovinořezy, motorové pily a mulčovací zařízení, větve následně zlikvidujeme ve štěpkovači. A provedeme veškerý odvoz bioodpadu.

 

Meliorace – odvodnění

Problémem na pozemcích je jak nedostatek vody, tak její přebytek. Pokud si nevíte rady se zamokřenou zahradou, neváhejte nás kontaktovat, společně najdeme nejvhodnější řešení, jak naložit s přebytečnou vodou.

 

Automatické sekačky

Instalace automatických sekaček Husqvarna.

Poslední zajímavé realizace

Zahrada Praha

Zahrada Praha

Vítejte ve WordPressu. Toto je váš první příspěvek. Můžete ho upravit, nebo smazat a postupně pak začít s tvorbou vlastního webu.

Novinky

V prodeji, k přímému odběru

V prodeji k přímému odběru (skladem) nabízíme: - neviditelný obrubník ve výšce 6, 8 a 10 cm, včetně bodců (prodáváme spolu s návodem k instalaci, popřípadě možnost dodání i s montáží)  - hnojiva na trávník, keře a stromy - GARDEN BOOM

číst více

Adresa

Zahradnické služby - Richard Čech

Drahelická 205/7
Praha 9 – Satalice
190 15

Kontaktujte nás

Volejte

+420 605 481 807

Pište

richardzahradnik@seznam.cz

Napište nám

2 + 6 =